Loading...
 

Onze eeuwige ledenlijst


Op deze pagina treft u een overzicht aan van onze eeuwige ledenlijst.

De pagina is verre van compleet, ze is op 1 maart 2012 voor het eerst opgezet ter gelegenheid van het toen aanstaande 100 jarig bestaan van de vereniging en gevuld met de gegevens van de oudleden voor zover deze bij ons bekend zijn.

Bij de mensen die nog steeds lid zijn van de vereniging staat een * achter de naam.

Heeft u ontbrekende gegevens voor deze pagina, mailt u deze dan s.v.p. naar oudledenlijst aan zierikzeeschaakt.nl.

Seniorleden

Leden die spelen of hebben gespeeld in de seniorencompititie:

Vanaf Naam Woonplaats
1912Joh. van Ballegooijen
1912A. van der HoevenZierikzee
1912Th. L. Prins
1917S. (Sjoerd) KlimmerboomZierikzee
1920J. (Johan) BongertmanZierikzee
1924G. Blom
1924J.G. (George) La SeurZierikzee
1924P. (Paul) WiebolsZierikzee
1924H. WiebolsZierikzee
1924W. WiebolsZierikzee
1929M.C.J. PilaarHaamstede
1930A. van ToorenNoordwelle
1934J.J. (Johan) van den EndeZierikzee
1935GP Seijn
1935J.J. (Johan) Westendorp BoermaZierikzee
1936J.M. de NooijerRenesse
1941J. (Johan) BarendregtNieuwerkerk
1941J. (Jacques) KrijgerZierikzee
1941S. van de Molen
1942W. (Wim) Fehres
1947J. BraberDreischor
1947P. Bulthuis
1947C.J. CoumouZierikzee
1947J. van Delzen
1947R. DoornenbalDreischor
1947M.J. Enzlin
1947M. Galjard
1947A. Hamstra
1947M.C. van de Hoek
1947L.J. Korstanje
1947A.P. Luijben
1947M.M. (Rien) de RaatZierikzee
1947A. Stoutjesdijk
1947O. (Otto) VleeshouwerZierikzee
1947E.E. Vleugels SchutterNieuwerkerk
1947A van der Westen Sr.Zierikzee
1948A... van Koten
1948J. van Lavieren
1950A.J. Hendrikse
1950C. Huizing
1950J. Klaassen
1950C.J.M. (Cor) NoletNieuwerkerk
1950P.J. van de Ouden
1950H.E.S. (Edgar) SinckZierikzee
1953C. van Royen
1954P. Kloet
1954J. de Raay
1954L.M. Siliakus
1954J. Vermeulen
1954J. van Vliet
1955J. (Jan) Elzerman
1956H.H. Faber
1956J.S.J.M. Haring
1956E.L. Laagland
1956S. van Royen
1956P.C. Tak
1957A.J. (Bram) ScheeleOuwerkerk
1958J. van de Ende Jr.
1958 Hekman
1958R.P. HogerheideZierikzee
1958H. de Jager
1958J. Mellegers
1958J. Pomper
1960R.A. HunemanZierikzee
1960D. Kleinendorst
1960C.F. Mulders
1960F. Nauta
1961A. Bin
1961J. Huysman
1961J. de Jonge
1961A. Kooy
1961E. Statema
1961C. Veling
1961P.F. Volkeri
1962Chr. Jansen
1962C. Overbeke
1963K.T. de Jonge
1963J. Rotte
1964M. (Rini) Berman
1964J.M. (Hans) BevelanderZierikzee
1964K.T. van de Heuvel
1964P. van de Hulle
1964J.H. Nawijn
1964G. van de Salm
1967S. (Siebe) BoersmaHaamstede
1967J. Verwijs
1968W. Boer
1968W. Broer
1968J.C. Hollander
1968R.A. de SpirtZierikzee
1968H. Stam
1968P.F. TrompertZierikzee
1968R. (Richard) van der VekenZierikzee
1968 mevr Weltevreden
1968 Weltevreden
1968A. de Winkel
1969J.J. (Johan) HoogstrateZierikzee
1969J. van AsZierikzee
1969J. (Jaap) BlomFB
1969J. de Boer
1969A. (Janus) van de WestenZierikzee
1970P. Izeboud
1970L.M. (Bert) LeeuweZierikzee
1970D.P. SchietekatteZierikzee
1970B.W. Schot
1970C. (Kees) SteketeeNieuwerkerk
1970H. (Huib) UilZierikzee
1970 VasseurZierikzee
1970W.S. (Wiebren) VisZierikzee
1972H. (Harry) Koster
1972J. (Jan) Koster
1972J.A.J. (Han) van de MadeZierikzee
1972J. (Koos) Overbeeke
1973E. Bouman
1973A. Kamps
1973C.G. (Wienus) OverweelDreischor
1973F. (Frank) Visser
1975J. (Jan) van LoonBrouwershaven
1976J.L. (Jan) BomZierikzee
1976P.M. Bouwens
1976A.W. DonkerZierikzee
1976N.A.C. Falter
1976A. Heesbeen
1976J. Langenberg
1976P. Pellikaan
1976M.J. Post
1976J.A.J. (Jan) SeelemanBrouwershaven
1976R. (Richard) van der VekenZierikzee
1977A. van Huissteden
1977O. Smilde
1977P. (Peter) Verploeg
1977C. (Chris) van EldikZierikzee
1977M.M. (Martin) Krijger *Renesse
1978W.F. van de Berg
1978J. Hollander
1978A. (Andre) Koster
1978R. (Rob) MoermanZierikzee
1978L. (Leo) Oosse
1978J.C. (Jan) van OursBrouwershaven
1978P. (Piet) van der Schee Zierikzee
1978R. Scipio
1978P.B. Velthoven
1978J. (Jan) VerkerkZierikzee
1978T.C. Visser
1978H.J. Volkers
1978J.M.C. ZwartsBruinisse
1979P. (Peter) van BaarleHaamstede
1979A. (Anton) BilZierikzee
1979H.N. Brouwer
1979W.H. (Willem Henri) KlaassenZierikzee
1979H.A. (Hugo) van der Klippe
1979A.E. van de Lee
1979P. . (Piet) LegersteeOosterland
1979H.C. (Herman) JukkenekkeZierikzee
1981L. (Leo) Flikweert
1981J. de Jong
1981A. LouwsBrouwershaven
1981G.J. Popering
1982B.S. SpiegelsZierikzee
1982J. Vos
1982A. WaaijersZierikzee
1982S.J. (Stoffel) StoelZierikzee
1983B. Bleyi
1983T. (Ton) DonkerZierikzee
1983A. (Albert) RiemensZierikzee
1984P. (Peter) KlumperZierikzee
1984J. Koster
1984P. (Paul) van de ZwanZierikzee
1985F. (Fokko) BaakmanZierikzee
1985J. (Johan) DopperScharendijke
1985J.T.M. van de Veer
1985D. van Wijck
1987J.C. (Hans) BarisNoordgouwe
1987H. Bevelander
1987A. (Aad) BloomBrouwershaven
1987P. van de Laan
1988G. (Guido) den BroederZierikzee
1988E.H. RibbensRenesse
1989C.P. (Kees) PoldermanZierikzee
1989J.C. (John) van Dalsen *Zierikzee
1989C. (Kees) PoldermanZierikzee
1989A. (Arend) BandsmaGoes
1990D. (Dick) BaarsBruinisse
1990M. (Menno) BijmoltZierikzee
1990O. (Owe) BoersmaNieuwerkerk
1990J.L. (Jan) BomNieuwerkerk
1990E. (Erjen) van NieropNieuwerkerk
1990A. (Ad) van OorschotNoordgouwe
1990J. Oostwoud Wijdenes
1990J. (Jacco) PhilippoZierikzee
1990M. Vermeirssen
1990J. Verschoor
1990G.M. (Gerrit) VisserDen Haag
1990M. Walraven
1990J. (Hans) AangeenbrugNoordgouwe
1990J.G. (Jan) Verduijn den BoerNoordgouwe
1991E. (Evert) de JongeZierikzee
1991B. (Bart) KarstensHaamstede
1991J. (Jenny) LuybenOosterland
1991K. (Kim) PhilippoZierikzee
1991A. (Arjan) van WijngaardenZierikzee
1992P. (Piet) KramerZierikzee
1992J. (Jan) PannekoekHaamstede
1992B. (Ben) SnethorstBrouwershaven
1992T.C. (Teun) BrouwerScharendijke
1993P. (Patrick) van den BergBruinisse
1993A. (Adrie) de JongeBurgh-Haamstede
1993S. (Stefan) Klee
1994V. (Victor) van den BergZierikzee
1994P. (Peter) van WeltZierikzee
1994S. Shomoray
1994A.H. (Aat) BrakelHaamstede
1995P. (Peter) van de Belt
1995A. (Andreas) van de Berg
1995G. (Gerard) van Es
1995C. Jansen
1995J. de Jonge
1995A. KoutersScharendijke
1995H. (Hans) Nelisse
1995J. Vis
1995G. van de Waarden
1995J.W. (Jan) HeiligersRenesse
1996M. (Marijn) van WijngaardenZierikzee
1996N. (Norbert) Kordes
1996J. (Jacob) van de NagelBurgh
1997A. (Antwan) KleingeldZierikzee
1997R. Lucassu
1997L. (Leo) OostersScharendijke
1997P. (Piet) Romijn
1997P. (Peter) de Vrieze *Zierikzee
1998E. (Emilie) BootKerkwerve
1998K. (Kim) FierensNoordgouwe
1998V. (Vivian) HarinckNieuwerkerk
1998A. (Alex) de NieBurgh
1998B.C. Plaisier
1998K. (Karin) StrayerHaamstede
1998H. (Henny) de Jonge-SchotBurgh-Haamstede
1999N. (Noraly) StangeHaamstede
2000A. (André) TillemaBruinisse
2000P. (Piet) Klootwijks Gravenpolder
2000S. (Sebastiaan) StoklaZierikzee
2000J. (Jos) MaaskantZierikzee
2000D. (Dick) Doeswijk *Zierikzee
2001P. (Pang) YuenZierikzee
2001B. (Bas) van de GraafBurgh
2001H. (Hans) BarisNoordgouwe
2002J. (Jan) Overdijk
2002S. (Sjaak) Spiegels *Zierikzee
2002W.T. (Tannie) Blok-JansensDreischor
2003P. (Paul) Greefhorst *Oosterland
2003A. (Alexander) GreefhorstOosterland
2003L.M. (Linda) GreefhorstOosterland
2003H. (Henk) ElshoutZierikzee
2003N. (Niels) MeintemaZierikzee
2005K. (Kedem) GutkindZierikzee
2006J. (Jannie) Timmer-TanisZierikzee
2006K. (Kees) BimmelZierikzee
2006R. (Rene) van RikxoortZierikzee
2006M. (M) van der LindenZierikzee
2006M. (Marjon) de ManZierikzee
2007B. (Brenda) Grevenstuk
2007S. (Sven) TillemaGroningen
2007B. (Brenda) GrevensstukNoordgouwe
2008J.F. (Johan) van de VeldeKerkwerve
2008F.H. (Fokko) Baakman *Zierikzee
2008M.H.J. (Marco) Vieveen *Burgh-Haamstede
2009F.L. (Frans) Jansen *Burgh-Haamstede
2009P. (Piet) de VreedeBurgh-Haamstede
2009P. (Peter) VerkaartZieirkzee(NL)
2011M. (Marnix) den Boer *Noordgouwe
2011J. (Jos) de KortZierikzee
2012F.J.A.M. (Frans) Nijman *Renesse
2012C.L. (Kees) van den NieuwendijkOosterland
2013B. (Ben) SnethorstKrabbendijke
2013J. (Jac) Weeland *Ellemeet
2014E.J.J. (Erik) de Vrieze *Nieuwerkerk
2015E. (Eric) BoumanBrouwershaven
2015P.J.J. (Pieter-Jan) van Strien *Kerkwerve
2016W. (Wim) van de WaarsenburgOosterland
2016M. (Mark) van Rooten *Brouwershaven
2017O. (Olaf) van der Sloot *Bergen op Zoom
2017R. (Rick) van de Breevaart *Tholen
2017J. (Joost) van Eenennaam *Scherpenisse
2017B. (Bart) HertogBergen op Zoom
2017S. (Sebastiaan) Koedoot *Bergen op Zoom
2017I. (Ibrahim) BajramovicTholen
2017H. (Herman) KnopBruinisse
2017K.H.K. (Kim) FierensScharendijke
2018W. (Wilco) Lindhout *Poortvliet
2019R. (Rick) van der Pluijm *Scherpenisse
2019D. (Dig) de Graaf *Scherpenisse
2019D. (Daniël) BoekhoffZierikzee
2019R. (René) PostScharendijke
2019C.H.J. (Coen) HennipmanBurgh-Haamstede
2021R.T. (Roberto) BethZierikzee
2021P.C.G.M. (Patrick) DonkersZierikzee
2021A.M. (Marianne) Blinde *Zierikzee
2021M. (Michel) Melkert *Dordrecht
2021L. (Laura) Melkert *Dordrecht
2021M. (Martin) van PoperingSint-Annaland
2021A. (Alec) HarmsenSint Philipsland
2021R. (Reinier) SmitsScherpenisse
2022C. (Cees) LegemaateZierikzee
2022B. (Ben) van der Westen *Scharendijke
2022M.J.W. (Michiel) Broere *Brouwershaven
2022J.O. (Jephte) Lafour *Berg en Terblijt
2022A.P.H.M. (Aloys) Kersten *Burgh-Haamstede
2023E. (Edo) de Joode *Zierikzee
2023A.J. (Arjan) Bom *Nieuwerkerk
2023E.G.J. (Ernst) van de Beek *Zierikzee

Jeugdleden

leden die alleen in de jeugdcompetitie spelen/hebben gespeeld. Hiervan zijn geen gegevens bekend van voor 1990

Vanaf Naam Woonplaats
F. (Frank) Boere
R. (Rozemarijn) de BooijZierikzee
N. (Nico) CatsZierikzee
J. (Jurriaan) CysouwZierikzee
H. (Hugo) Eekhout
M. (Meinard) Eekhout
M. (Marten) Elenbaas
D. (Douwe) van de Ende
D. (Dennis) FonteineNieuwekerk
J. (Joris) Giltay
M. (Marttijn) Giltay
M. GoedbloedZierikzee
G. (Gijs) GriffioenZierikzee
J. (Jasper) de Groot
F GrootenboerZierikzee
J. (Jort) HardonZierikzee
M. (Martijn ) Hobe
L (Liroy) van Hoewijk
E. (Eric) van 't Hof
M. (Marc) van 't Hof
N. (Nils) Holty
M. (Marinus) van Koeveringe
J. (Jaap) Kooiman
B. (Berend) Kooiman
A. (Arjen) Kooiman
L. (Lizet) LammertsSchuddebeurs
J. (Jeffry) Lopatka
J. (Jord) Lopatka
S. (Sineada) Lopatka
S. (Sander) Mes
K. (Kees) Mes
E. (Ezra) Mes
J. (Jan) van MulligenZierikzee
X. (Xander) Nibbelink
M. (Maurice) Nibbelink
H. (Hidde) OnrustZierikzee
M. (Maartje) OosterhoffZierikzee
D. (Daniel) van de Palm
J. (Jonny) Pannekoek
I. (Iwan) PostZierikzee
R. (Remi) Schoemaker
D. (Dennis) Schoemaker
K. (Kitty) Schoemaker
J. (Jurre) Tjaarda
D. (Dieuwke) VoogdZierikzee
J. (Jankie) van de Voorde
J. van Wetering
B. (Bart) van der WoudenZierikzee
1984R. de BreeZierikzee
1987N. (Nico) Yuen
1990J Philippo
1991K Philippo
1993J Bottema
1993T Ravia
1993R. van de Veken
1993T. van de Veken
1993E. van de Wetering
1995A. (Alwin) van Meteren
1999M. (Michiel) MeerkerkNieuwerkerk
2001P. (Pieter) SchipperKerkwerve
2002J. (Jelle) BolijnZierikzee
2002M.K. (Koen) BolijnZierikzee
2002A. (Annelous) LammertsSchuddebeurs
2002E. (Erik) NieuwlandsZierikzee
2002E. (Erik) NieuwlandsZierikzee
2002D. (Derk) van der DoelZierikzee
2002Y. (Yannick) van GelderZierikzee
2002E. (Elias) SpeelmanZierikzee
2003N. (Nigel) FennetRenesse
2003R. (Remy) FennetRenesse
2004T.H. (Hidde) BolijnZierikzee
2004B. (Berend) de BooijZierikzee
2004C. (Carel) van EckZierikzee
2004J. (Joris) van EckZierikzee
2004J. (Jérôme) JennyZierikzee
2004J. (Jurrian) LammertsSchuddebeurs
2004A. (Alex) SendraZierikzee
2005M. (Mitchell) de KeijzerZierikzee
2005L. (Luuk) Van DuijnSirjansland
2005M. (Mark) de KeijzerZierikzee
2005J. (Jelt) Pekaarzierikzee
2005B. (Boaz) Praetzierikzee
2006J. (Justin) van der AnkerSirjansland
2006L. (Lars) BoermaZierikzee
2006J. (Jasper) ScharffZierikzee
2006J (Jelle) van SluisZierikzee
2006R. (Rick) van EijkZierikzee
2006T, (Tim) PoelstraBurgh-Haamstede
2008S. (Stefan) de BilZierikzee
2008G. (Guus) de BooijZierikzee
2008D. (Delano) ModdeZierikzee
2008T. (Thomas) MusajewZierikzee
2008T. (Thijs) van SplunderZierikzee
2008B. (Brent) SprongZierikzee
2008G. (Gijs) StoutenZierikzee
2008B. (Jordi) BallemansBrouwershaven
2008T. (Thomas) VieveenZierikzee
2009R. (Rutger) BergerZierikzee
2009J. (Jurriaan) BergerZierikzee
2009R. (Roos) NieuwlandsZierikzee
2009D. (Dominique) PrinsNieuwerkerk
2009D. (Delano) PrinsNieuwerkerk
2009L. (Lars) SchillingsZierikzee
2009F. (Felix) SchillingsZierikzee
2009T. (Toby) de Bruyn..
2009J (Jeff) Wessels..
2010 (Sofie) DaleboutNieuwerkerk
2010L. (Lisa) BraamScharendijke
2010C. (Cynthia) OngZierikzee
2010R. (Rob) PaulusZierikzee
2010J. (Jason) van SasZierikzee
2010S. (Silvia) TromperZierikzee
2010M. (Merijn) VerboomZierikzee
2010K. (Kimberly) FonteineNieuwekerk
2010J. (Joshua) BerrevoetsZonnemaire
2010V. (Vicky) de VliegerZierikzee
2011J. (Julia) CarpZierikzee
2011J. (Jim) van der SneppenZierikzee
2011G. (Guus) van der VisZierikzee
2011J. (Julius) MeijsenZierikzee
2011L. (Luuk) BosmaZierikzee
2011A. (Annika) RensenZonnemaire
2011B. (Bruno) SpiegelsZierikzee
2011C. (Casper) AangeenbrugNoordgouwe
2011G. (Geert) GroffenZierikzee
2012K. (Koen) GroeneveltZierikzee
2012T. (Tim) van der SIngelNieuwekerk
2012C. (Charlie) CornelisseZierikzee
2012Z. (Zion) MolZierikzee
2013R. (Roy) BeslingCapelle
2014J. (Jochem) van de BeemtZierikzee
2014L. (Lars) van SighemZierikzee
2014S. (Sven) de SteurZierikzee
2022F.C.G. (Floris) van der Voorn *Zierikzee
2023W. (Wessel) BroziusZierikzee
2023K.J.L. (Koen) GroeneveltZierikzee
2023E.P. (Efram) Pronk *Zierikzee